wypożyczalnia samochodu

gdzie najlepiej

wypożyczalnia samochodu

Postprzez aaniiusiaa » środa, 12 sty 2011, 12:31

witam, jak to jest z cenami wypozyczenia samochodu, niby jak sie rezerwuje tam na miejscu to jest tanio, dużo osób poleca firmę orcar - ale cena za 4 dni wynajmu auta klasy A wynosi 95Euro, tak pisze na ich stronie. To nie za duzo???
Ludzi na forach różych pisali że w tej cenie to na tydzien auto wypożyczali.
Znalazłam też wypożyczalnie - tenryfa rent a car - to polska firma, u nich 4 dni kosztują 110 euro. Zbytnio nie znamy języka, dlatego jeśli roznica tak jak między orcar wynosi 15 euro to chyba lepiej wziąśc z polskiej wypozyczalni ????????
Jak wyglada proces rezerwacji auta w orcar, jak nie znamy języka poradzimy sobie??? boimy się zeby nie podpisac jakiejs niekorzystnej dla nas umowy, żeby coś nie tak nie było z ubezpieczeniem, jak sądzicie damy rade ???
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: wypożyczalnia samochodu

Postprzez mdrmedia » środa, 12 sty 2011, 14:36

Pewnie że dacie rade tu na miejscu, poza tym rezydenci z waszego biura tu na miejscu pomogą wam pomóc
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: wypożyczalnia samochodu

Postprzez aaniiusiaa » środa, 12 sty 2011, 15:35

co masz na mysli mówiąć że rezydent pomoże???
my będziemy w barcelo santiago, a wypożyczalnia jest np. w las americas to pojedzie ze mną rezydent i przetłumaczy mi umowe;) ?? pewnie nie.
A na miejscu w jakiejś wypożyczalni mi pomoże, pojdzie z nami czy jak to wygląda???
a jakie są ceny wypozyczenia na miejscu smaochodu klasy A na 4 dni z pelnym ubezpieczeniem?????
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: wypożyczalnia samochodu

Postprzez mdrmedia » środa, 12 sty 2011, 16:06

wypożyczalni na teneryfie jest kilkaset i w każym hotelu jest przynajmniej punkt albo umowa z recepcją hotelu, prosze sie nie martwić tym
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - wypożyczalnie samochodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości