DUŻY WKŁAD WŁASNY

gdzie najlepiej

DUŻY WKŁAD WŁASNY

Postprzez bungooo » poniedziałek, 6 lut 2012, 22:35

WITAM Czy ktoś może potwierdzić o dużym wkładzie własnym, tzn blokowaniu gotówki na karcie kredytowej przy odbiorze autka? A jeśli nie mam na karcie kredytowej kwoty ok 800-900 euro to nie dostanę samochodu mimo, że zapłaciłem za niego przez internet? Jak to jest - może różnie w różnych wypożyczalniach?
bungooo
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2012, 12:05

Re: DUŻY WKŁAD WŁASNY

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 6 lut 2012, 23:21

to nie jest wkład własny tylko kaucja za auto, każdy ma swój własny system, są takie wypożyczalnie które nie biorą kaucji, z rególy taka kaucja to 400 - 500 auto no chyba że sie wypożyczy nowego merca to jest ok 1 tys euro
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: DUŻY WKŁAD WŁASNY

Postprzez bungooo » wtorek, 7 lut 2012, 08:17

a jest ktoś w stanie powiedzieć o wypożyczalni która nie pobiera kaucji??? mi za średnie autko chcą zablokować prawie całą karte kredytową i chętnie bym zmienił na inną wypożyczalnie
bungooo
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2012, 12:05

Re: DUŻY WKŁAD WŁASNY

Postprzez mdrmedia » wtorek, 7 lut 2012, 10:41

oni okreslają tzw poziom ryzyka uszkodzenia auta im ktos ma krócej prawo jazdy i jest mlodym kierowcą to ta kaucja jest większa, tez wazne jest czy kto zamawia auto z hotelu czy przez internet ja brałem auto z Autoriesen i Goldcar i ani razu nie placiłem kaucji
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: DUŻY WKŁAD WŁASNY

Postprzez LiveYourLife » wtorek, 7 lut 2012, 21:38

Wybieraj wypożyczalnie ,które oferują pełne ubezpieczenie bez wkładu własnego, czasem jeśli kierowca ma poniżej 25 lat wypożyczalnia nie oferuje pełnego ubezpieczenia stąd blokada na karcie, generalnie dobrze jest zapoznać się z oferowanymi warunkami bo nie zawsze to co najtańsze okazuje się najtańsze ...
LiveYourLife
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 1 gru 2011, 15:59

Re: DUŻY WKŁAD WŁASNY

Postprzez jacejwoj16 » wtorek, 7 lut 2012, 21:45

Mnie w Autoreisen na lotnisku dwa tygodnie temu pobrali 50 euro kaucji i bez problemu oddali przy zwrocie samochodu. Karta kredytowa którą posiadam nie jest wypukła więc musiałem te 50 euro wpłacić gotówką.
jacejwoj16
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 4 sty 2012, 21:48


Powrót do Teneryfa - wypożyczalnie samochodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości