Wypożyczenia motocykla

gdzie najlepiej

Wypożyczenia motocykla

Postprzez achajka » środa, 8 lut 2012, 14:34

Witam
Podejrzewam, że w takim zagłębiu turystycznym jak Los Cristiano jest zatrzęsienie wypożyczalni ale czy ktoś wypożyczał motocykl? Typu enduro? Ktoś może polecić jakąś konkretną wypożyczalnię? Jakie ceny? Czy jest duży wybór i łatwo znaleźć motocykl? Będę wdzięczna za każdą informację :)
achajka
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 8 lut 2012, 01:51

Re: Wypożyczenia motocykla

Postprzez achajka » wtorek, 21 lut 2012, 02:57

Nikt mi nie odpowiedział, a już wróciłam więc odpowiem sobie sama - może się komuś przyda. Wypożyczalni motocykli jest stosunkowo mało (w porównaniu z innymi znanymi mi wyspami i w porównaniu do ilości wypożyczalni samochodów), a ceny są z kosmosu! O ile wypożyczenie auta jest tańsze niż np. na Krecie, o tyle motocykl wychodzi minimum 2 (a często i 3) razy drożej.
Problemem są też zmienne strefy klimatyczne - jak chcesz objechać wyspę najpiękniejszymi drogami, musisz wspiąć się serpentynami w dość wysokie góry, gdzie temperatura teraz (byłam w lutym) spada do ok. 15 st. Jadąc motocyklem trzebaby więc się kilkakrotnie podczas takiej trasy ubierać, rozbierać i tak w kółko...
Jeżeli jednak ktoś się uprze, przełknie ceny i zechce motor wypozyczyć, proponuję zarezerwować go wcześniej - chętnych mimo wszystko jest wiecej niż pojazdów.
Pozdrawiam
achajka
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 8 lut 2012, 01:51

Re: Wypożyczenia motocykla

Postprzez mdrmedia » wtorek, 21 lut 2012, 10:22

to fakt, e wypożyczalni aut pełno za każdym rogiem a z motocyklami gorzej ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - wypożyczalnie samochodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron