Uwaga na wypożyczalnie GOLDCAR

gdzie najlepiej

Uwaga na wypożyczalnie GOLDCAR

Postprzez Banialuka » piątek, 17 sie 2012, 11:18

Witam. Podczas rezerwacji samochodu w GOLDCAR proszę dokładnie czytać umowę. W porównaniu do konkurencji ceny mają faktycznie niższe, ale tylko pozornie. Jeżeli chodzi o paliwo to jedyną opcją jest Full/Empty czyli płacimy za cały bak i oddajemy pusty. Oczywiście ciężko jest wyjeździć 1000 km na teneryfie tak więc oddajemy zawsze z conajmniej 20 litrami i już tracimy, ale nie to jest najgorsze. Chciałem wypożyczyć Mercedesa Vito który ma zbiornik 75 litrów. Na zdrowy rozum, przy cenie paliwa 0.98 euro to koszt za pełny bak wynosi około 75 euro. Zapytałem ile pobiorą za pełny bak (lecę we wrześniu) i Pan odpisał, że jedyne 150 euro. Zapytałem dlaczego tyle skoro paliwo kosztuje niecałe 1 euro za litr, to mi odpisał, że oni mają trochę droższe paliwo. Druga sprawa, jeżeli ktoś będzie chciał pełne ubezpieczenie to może się na miejscu zaskoczyć ceną w setkach euro. Generalnie z doświadczenia wiem, że jest tak. Cena ostateczne jest o 40 do 60 % wyższa niż ta podana podczas rezerwacji przez internet na vouczerze. Na szczęście szybko odpowiadają na maile, CZYTAĆ WARUNKI I PYTAĆ O WSZYSTKO NA info@goldcar.es
Banialuka
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 11 lip 2012, 11:57

Powrót do Teneryfa - wypożyczalnie samochodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron