Siam Park

ciekawe miejsca teneryfy

Re: Siam Park

Postprzez Qfel » piątek, 9 wrz 2011, 18:57

lalus napisał(a):
????????????? szafki byly za darmo jedynie zostawiasz depozyt za kluczyk my bralismy mniejsza zupelnie wystarcza na dwie osoby z przecietna iloscia rzeczy placilismy 5 eur depozytu ktory dostalismy po oddaniu kluczyka mozna smialo zostawic elektronike szafki sa b solidne takze dosyc trudno sie wlamac poza tym zawsze jest tam troche ludzi ktorzy sie przebieraja wiec widac jak ktos sie wlamuje a poza tym zawsze kreci sie ktos z obslugi
no chyba ze sie cos zmienilo od kwietnia
pozdro


nie myslisz jak "zlodziej" - tego typy szafki nie sa do konca takie bezpieczne, wystarczy wejsc raz, zaplacic za szafke, "odbic" klucz, zrobic kopie, wrocic na nastepny dzien i jak gdyby nigdy nic otworzyc szafke kopia klucza, dla turysty moze nie wykonalne ale dla cwanego tubylca prosta sprawa

co do ceny to tak jak pisalem, moze wczesniej byly free, teraz jest cena+depozyt
Qfel
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2011, 17:59
Lokalizacja: Bristol

Re: Siam Park

Postprzez kkkk86 » środa, 14 wrz 2011, 23:44

a zmienilo sie wlasnie wrocilam z teneryfy i odwiedzilismy Siam Park i za szafke placisz 10 z czego 5 dostajesz przy zdaniu kluczyka. a ogolnie bardzo polecam fajne miejsce na spedzenie calego dnia pelnego atrakcji.
kkkk86
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 25 sie 2011, 21:20
Lokalizacja: wielka brytania

Re: Siam Park

Postprzez adamus1910 » czwartek, 15 wrz 2011, 13:24

Witam,mam małe pytanie.
W najbliższą niedziele wybieram się z ukochaną na Teneryfę :D i chcemy jechać do Siam Parku i Loro Parku.Moje pytanie dotyczy połączenia.Będziemy w Playa de las Americas,jak najlepiej się dostać do tych parków?Czy autobusy kursują w miarę regularnie?Czy najlepiej jechać z bus station czy jest tam jakiś konkretny przystanek?Godziny odjazdów lub jakiś rozkład jazdy byłby mile widziany:)
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
adamus1910
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 wrz 2011, 22:14

Re: Siam Park

Postprzez mdrmedia » czwartek, 15 wrz 2011, 14:45

Darmowe charakterystyczne autobusy do Siam Parku kursują codziennie i maja sporo przystanków gorzej z Loro Parkiem gdyż jest on po drugiej stronie wyspy
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Siam Park

Postprzez adamus1910 » czwartek, 15 wrz 2011, 19:52

Ale jakies bezposrednie polaczenie z Americas do Loro jest czy trzeba kombinowac z przesiadkami?Wypozyczenie samochodu niestety nie wchodzi w gre bo moje prawko na Teneryfie jest nieakceptowane:(
adamus1910
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 wrz 2011, 22:14

Re: Siam Park

Postprzez musicismyextyas5 » czwartek, 15 wrz 2011, 23:55

lalus napisał(a):
Qfel napisał(a):wlasnie przed kilkoma minutami wrocilismy i bylo ok

drugi raz nie ma chyba po co wracac, jest moze 5 atrakcji na ktore chce sie wracac i zjechac 2-3 razy, reszta jest dla dzieci a raptem jest ich razem 14 bodaj. Szafki "male" 3 euro plus 5 depozyt za klucz, "duze" 5 +5 chyba. Ogolnie mile spedzony dzien ale oczekiwania byly wieksze


????????????? szafki byly za darmo jedynie zostawiasz depozyt za kluczyk my bralismy mniejsza zupelnie wystarcza na dwie osoby z przecietna iloscia rzeczy placilismy 5 eur depozytu ktory dostalismy po oddaniu kluczyka mozna smialo zostawic elektronike szafki sa b solidne takze dosyc trudno sie wlamac poza tym zawsze jest tam troche ludzi ktorzy sie przebieraja wiec widac jak ktos sie wlamuje a poza tym zawsze kreci sie ktos z obslugi
no chyba ze sie cos zmienilo od kwietnia
pozdro

Szafki są płatne! Byłam w Siamie wczoraj, dziś wróciłam do Polski. Mała 3 euro + 5 euro depozyt, duża 5 euro + 5 euro depozyt. W dodatku te szafki to da radę wsówką do włosów otworzyć.
musicismyextyas5
 
Posty: 59
Dołączył(a): środa, 18 maja 2011, 13:15

Re: Siam Park

Postprzez musicismyextyas5 » czwartek, 15 wrz 2011, 23:58

adamus1910 napisał(a):Ale jakies bezposrednie polaczenie z Americas do Loro jest czy trzeba kombinowac z przesiadkami?Wypozyczenie samochodu niestety nie wchodzi w gre bo moje prawko na Teneryfie jest nieakceptowane:(


Z Playa de las Americas jeździ autobus. Zatrzymuje się w 3 miejscach. Pierwszego nie pamiętam, drugi przystanek to pod hotelem Best Tenerife, a trzeci to Llons de Troya (to obok hotelu Sol Tenerfie). Pierwszy autobus ponoć odjeżdża 9.20 z pierwszego przystanku.
musicismyextyas5
 
Posty: 59
Dołączył(a): środa, 18 maja 2011, 13:15

Re: Siam Park

Postprzez adamus1910 » piątek, 16 wrz 2011, 22:03

Dzięki za pomoc :D Nie mogę się już doczekać
adamus1910
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 wrz 2011, 22:14

Re: Siam Park

Postprzez radekr2006 » środa, 12 paź 2011, 19:44

To była nasza pierwsza wizyta na wyspie i mieliśmy fantastyczny dzień w Siam Parku. Polecamy szczególnie Tower i Smoka. Niezły był również basen z maszyną do robienia fal. Generalnie wiele fajnych przejażdżek - Zdecydowanie polecamy. :mrgreen: :mrgreen:
radekr2006
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 12 paź 2011, 19:06

Re: Siam Park

Postprzez Koko060791 » środa, 18 sty 2012, 19:09

Ja rowniez mialem udany wypad do siam parku :) super atrakcja to volcano oraz tower :D taka predkosc tam jest ze przez tunel jak sie przelatuje to tylko widac niebieskie tlo ;d bylo naprawde superr:)
Koko060791
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sty 2012, 18:38

Re: Siam Park

Postprzez daraswlkp » sobota, 18 sie 2012, 21:13

Polecam wypad do Siam Parku w weekend . My byliśmy w niedzielę , wchodziliśmy koło 10-tej godziny , chwila na przebranie , szafka za 8 euro ( w tym 5 euro to depozyt ) , zajęcie leżaków przy sztucznej plaży i do boju ;)
Na pierwszy ogień Tower of Power - 5-7 minut czekania , potem Dragon i Volcano - kolejka 10-15 minut .
W ciągu dnia jak przybywało ludzi czas oczekiwania się wydłużał , ale nie przekraczał 20-25 minut , jedynie do Tower 30-40 minut .
Piszę to tylko dlatego , żeby potwierdzić że w weekendy ( niedzielę ) jest relatywnie mniej ludzi .
Znam relacje ludzi którzy byli w tygodniu - czas stania w kolejce do największych atrakcji dochodził do półtorej godziny !!!!!!!

Pozdro
daraswlkp
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 6 maja 2012, 00:15

Re: Siam Park

Postprzez pitulinek » wtorek, 21 sie 2012, 20:14

Czy ktos z osob, ktore byly w siam parku moga cos powiedziec na temat bieltu premium? znaczy sie na czym polega opcja z jedzeniem?
pitulinek
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 21 sie 2012, 20:11

Re: Siam Park

Postprzez mdrmedia » wtorek, 21 sie 2012, 20:21

tak w cenie biletu wliczony jest ręcznik i jakies tzw turystyczne jedzenie, dla mnie to bez sensu :D :D
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Siam Park

Postprzez pitulinek » środa, 22 sie 2012, 13:53

a dokladniej czy ktos wie jak to wyglada?
chodz mi czy kupujac ten bilet z wyzywieniem np. ile przypada tego jedzenia picia na osobe? jak to wyglada?
pitulinek
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 21 sie 2012, 20:11

Re: Siam Park

Postprzez Liukhongsum » środa, 22 sie 2012, 17:27

Ogólnie to nie zawracałbym sobie głowy taką opcją. W Siam Parku jest restauracja ze "szwedzkim stołem" tj. każdy znajdzie dla siebie coś dobrego do zjedzenia. Można również zjeść coś na szybko tj. jakiegoś hamburgera, frytki itp. z tymże polecam jednak restaurację gdzie ceny nie są zbyt wysokie a można zjeść smaczny obiad.
Liukhongsum
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 9 sie 2012, 15:25

Re: Siam Park

Postprzez pitulinek » czwartek, 23 sie 2012, 08:19

dzieki za odpowiedz :) w takim razie odliczamy dni do wyjazdu :)
pitulinek
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 21 sie 2012, 20:11

Re: Siam Park

Postprzez kkej » piątek, 11 sty 2013, 21:32

Witam, mam pytanie odnośnie dziecka 5 lat , na stronie siam parku przy zakupie biletu twin dziecko jest płatne od 6lat, a na stronie loro parku od 5 lat. Orientuje się ktoś jak to wygląda w praktyce i czy ktoś w obu parkach będzie żądał dokumentu potwierdzającego wiek dziecka .
kkej
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 10 sty 2013, 12:54

Re: Siam Park

Postprzez Baszka » sobota, 12 sty 2013, 13:01

wierzą na słowo ;o)
Baszka
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lut 2011, 21:18

Re: Siam Park

Postprzez gosiak76 » poniedziałek, 21 sty 2013, 21:03

a jak to jest z temperatura wody teraz w Siam Parku? Nie będzie za zimna dla dzieciaków 5 letnich?
gosiak76
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sty 2013, 15:58

Re: Siam Park

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 21 sty 2013, 21:13

są podgrzewane baseny
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Siam Park

Postprzez lalus » sobota, 16 lut 2013, 08:32

Witam
Polecam nowa zjezdzalnie w Siam Parku Kinnaree
Testowalismy w grudniu 2012 jest zawalista !!!!
Wbrew pozorom najlepiej zjezdza sie w dwie osoby - bardziej rzuca I szybciej sie jedzie
naprawde super polecam
pozdro
andrzej
lalus
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2011, 18:10

Re: Siam Park

Postprzez km02 » poniedziałek, 18 lut 2013, 19:10

Witam
mam pytanie odnosnie atrakcji dla małych dzieci w siam parku......rok temu w maju niestety byly nieczynne
z uwagi na fakt,iz zakochalismy sie w Tenerce wracamy znow w maju do hotelu jacaranda i chcemy odwiedzic tez ponownie siam park stad pytanie o czynne atrakcje dla dzieci,nie wiem czy mielismy pecha w maju 2012 czy moze dopiero jest czynny w czasie scislego sezonu.
dziekuje za pomoc i pozdrawiam
p.s to prawda co pisze administrator o Teneryfie-mozna sie w niej zakochac ;)
km02
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 10:08

Re: Siam Park

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 18 lut 2013, 21:37

eee musieliście mieć pecha wszystkie atrakcje są czynne cały rok w Siam parku ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Siam Park

Postprzez natalianna » czwartek, 21 lut 2013, 01:30

lalus napisał(a):Witam
Polecam nowa zjezdzalnie w Siam Parku Kinnaree
Testowalismy w grudniu 2012 jest zawalista !!!!
Wbrew pozorom najlepiej zjezdza sie w dwie osoby - bardziej rzuca I szybciej sie jedzie
naprawde super polecam
pozdro
andrzej


o tak, daje kopniaka adrenaliny :)
natalianna
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 24 sty 2013, 00:48

Re: Siam Park

Postprzez weseli » poniedziałek, 24 cze 2013, 20:28

czy szafki dostaje sie na caly dzien - te za depozyt?
weseli
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 24 cze 2013, 19:27

Re: Siam Park

Postprzez magddaaaa » wtorek, 25 cze 2013, 14:47

Szafki są na cały dzień. Za mała szafkę płaci się u kasjerki 3 euro + 5 euro depozytu. W małej wszystko się zmieści, nawet dla 2 osób.
magddaaaa
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 24 cze 2013, 12:08

Re: Siam Park

Postprzez mama2009 » niedziela, 18 sie 2013, 20:51

Mam pytanie do rodzin z dzieckiem , na stronie Siam parku jest opcja zeby kupic bilety łączone, ale nie mozna tam zakupic biletu dla dziecka ponizej 6 roku zycia. Jest opcja tylko zakupu jak kupujesz bilet tylko do siam park I dziecko w wieku 3-11 lat.
Na stronie loro park jest bilet dla dzieci powyzej 6 roku zycia, czy tam nie trzeba kupic biletu dla dziecka ponizej 6 roku zycia?
Z gory bede wdzieczna na odp, lecimy we wrzesniu I szukam info a ta strona jest super :D
mama2009
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 18 sie 2013, 20:28

Re: Siam Park

Postprzez przbziq » czwartek, 19 gru 2013, 19:45

Czesc

Teneryfa juz tuż tuż .... 21 grudnia ...
Mam pytanie odnośnie Twin Tickets do Loro Park i Siam Park. Lepiej kupić przez neta przed wyjazdem... czy nie ma znaczenia i można przy wejściu.
Pytam ponieważ to gorący okres i czy moga się zdarzyć jakiekolwiek braki w biletach? Czy nie ma wogóle takiej możliwości?

Z góry dziękuję
przbziq
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 4 gru 2013, 19:23

Re: Siam Park

Postprzez strzecha » piątek, 20 gru 2013, 08:41

bilety są dostępne zawsze :D
strzecha
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 21 cze 2012, 18:52

Re: Siam Park

Postprzez Renata » piątek, 20 gru 2013, 12:46

przbziq napisał(a):Czesc

Teneryfa juz tuż tuż .... 21 grudnia ...
Mam pytanie odnośnie Twin Tickets do Loro Park i Siam Park. Lepiej kupić przez neta przed wyjazdem... czy nie ma znaczenia i można przy wejściu.
Pytam ponieważ to gorący okres i czy moga się zdarzyć jakiekolwiek braki w biletach? Czy nie ma wogóle takiej możliwości?

Z góry dziękuję


A tym czasem w Polsce przy temperaturze -5 st. C :( , aż miło przeczytać, że cyt." to gorący okres" :lol: . Mimo zgrabiałych paluszków z zimna, równie gorąco pozdrawiam i póki co zazdroszczę :D
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: Siam Park

Postprzez DanielS » piątek, 20 cze 2014, 22:56

Każdy ma swoje zdanie a moje jest akurat takie: Siam Park jest przereklamowany.

1)Teraz w czerwcu/lipcu trwa remont :!: tej całej trasy wodnej na pontonach wokół parku. Przy sprzedaży biletów o tym ani słowa. Uważam,że cena powinna być niższa,skoro nie możemy korzystać w pełni z rozrywek.

2) Przy wejściu grzecznie, z uśmiechem na twarzy proszą nas o pokazanie zawartości torebki -czy przypadkiem nie wnosimy swojego jedzenia na teraz parku, gdzie barów jest 10 razy więcej niż atrakcji wodnych.

3)Do szafki na kluczyk kupujemy 2 żetony: 3E +5E. Przy wyjściu zwracają 5E, 3E przepada. Dla mnie bez sensu. W Polsce jak idę na basen, to szafkę na ręcznik nam bezpłatną.

4)Siam Park jest dużo mniejszy w rzeczywistości, niż wydaje nam się sugerując się mapką.

5)Tzw. Bus Free, jeździ spod Siam Parku w różnych kierunkach. Nie pytając kierowcy, można pojechać w złym kierunku.
DanielS
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 16 maja 2014, 23:42

Re: Siam Park

Postprzez Tomek32 » wtorek, 24 cze 2014, 22:52

DanielS napisał(a):Każdy ma swoje zdanie a moje jest akurat takie: Siam Park jest przereklamowany.

1)Teraz w czerwcu/lipcu trwa remont :!: tej całej trasy wodnej na pontonach wokół parku. Przy sprzedaży biletów o tym ani słowa. Uważam,że cena powinna być niższa,skoro nie możemy korzystać w pełni z rozrywek.

2) Przy wejściu grzecznie, z uśmiechem na twarzy proszą nas o pokazanie zawartości torebki -czy przypadkiem nie wnosimy swojego jedzenia na teraz parku, gdzie barów jest 10 razy więcej niż atrakcji wodnych.

3)Do szafki na kluczyk kupujemy 2 żetony: 3E +5E. Przy wyjściu zwracają 5E, 3E przepada. Dla mnie bez sensu. W Polsce jak idę na basen, to szafkę na ręcznik nam bezpłatną.

4)Siam Park jest dużo mniejszy w rzeczywistości, niż wydaje nam się sugerując się mapką.

5)Tzw. Bus Free, jeździ spod Siam Parku w różnych kierunkach. Nie pytając kierowcy, można pojechać w złym kierunku.


A nurkowanie mają w ofercie a jak tak to wiesz może jaka cena?
Tomek32
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 lis 2013, 10:22

Poprzednia strona

Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość