wieści pogodowe?

jaka pogoda?

wieści pogodowe?

Postprzez leo2325 » niedziela, 29 gru 2013, 12:14

Witam wszystkich tych którzy są lub będą na Teneryfce, Od świąt nikt nie pisze co tam na wyspie z pogodą.Ze względu że w drugiej połowie stycznia wybieram się na południe wyspy ,chciałbym czasem przeczytać co aktualnie z pogodą w Adeje,z góry dziękuję .
leo2325
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 13 paź 2013, 00:44
Lokalizacja: Olsztyn

Re: wieści pogodowe?

Postprzez Renata » niedziela, 29 gru 2013, 14:44

Najważniejsza to pogoda ducha! :D Jeżeli Ci takiej zabraknie, zawsze można sprawdzić tutaj:
http://www.meteoprog.pl/pl/review/Adeje/ :)
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: wieści pogodowe?

Postprzez mdrmedia » niedziela, 29 gru 2013, 15:27

dla wyjasnienia !!!!!
ta prognoza to temperatura z okolic miasta Adeje a nie Costa Adeje !!!!!
dlatego np teraz pokazuje na prognozie 18 a u mnie jest 22 stopnie ale przy oceanie czyli Costa Adeje
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: wieści pogodowe?

Postprzez Renata » niedziela, 29 gru 2013, 21:08

mdrmedia napisał(a):dla wyjasnienia !!!!!
ta prognoza to temperatura z okolic miasta Adeje a nie Costa Adeje !!!!!
dlatego np teraz pokazuje na prognozie 18 a u mnie jest 22 stopnie ale przy oceanie czyli Costa Adeje

@mdrmedia proszę nie krzycz tak na mnie. Dla uzależnionych od prognoz: zawsze można wprowadzić w wyszukiwarkę inną miejscowość :lol: i biegusiem zmienić miejsce położenia. 8-) Jestem zdania, że na wyspach ZAWSZE jest pogoda, a słońce albo mamy w sobie, albo nic nam już na Ziemi nie pomoże. ;)
Poniżej wykaz miejscowości dla których są dostępne szczegółowe prognozy pogody.
Adeje,
Agüimes
Arona
Arrecife
Arucas
Candelaria
El Medano
Fuerteventura
Gáldar
Granadilla de Abona
Icod de los Vinos
Ingenio
La Laguna
La Orotava
Lanzarote
Las Caletillas
Las Galletas
Las Palmas de Gran Canaria
Los Christianos
Los Gigantes
Maspalomas
Puerto Calero
Puerto de la Cruz
Puerto del Carmen
Puerto del Rosario
Realejo Alto
San Bartolomé
Santa Cruz de Tenerife
Santa Lucía de Tirajana
Tacoronte
Telde
Mam nadzieję, że nie spędzicie np. 6 godzin na zapoznawaniu się z prognozami pogody, rezygnując z możliwości "posmakowania" Wysp "organoleptycznie". :D
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: wieści pogodowe?

Postprzez leo2325 » niedziela, 29 gru 2013, 23:57

Dzięki wielkie za info ,te o pogodzie ducha i te o temp w Costa Adeje oczywiście, sorki za wcześniejszy błąd z mojej strony.Będę na wyspie od 23 stycznia ,do momentu postawienia nogi na południowym lotnisku będę tu zaglądał . Mam nadzieję że podczas mego pobytu temp pozytywnie mnie zaskoczy.raz jeszcze dzięki.
leo2325
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 13 paź 2013, 00:44
Lokalizacja: Olsztyn

Re: wieści pogodowe?

Postprzez Megi36 » piątek, 3 sty 2014, 21:56

Nikt nic nie pisze o grudniowej wichurze na Teneryfie. Widziałam zdjęcia i film i nie wyglądało to najlepiej. Wybieram się do Los Cristianos (plus wycieczki objazdowe po całej wyspie) i martwię się (oby niepotrzebnie) czy i w jakim czasie zostaną naprawione szkody? czy drogi będą już przejezdne? osuszone? itd.
Megi36
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 14:52

Re: wieści pogodowe?

Postprzez mdrmedia » piątek, 3 sty 2014, 22:30

he he POSŁUCHAJCIE to były zalane 2 drogi ... w ciągu 2 godzin !!! ............ LUDZIE TU NIE MA POLSKIEJ POGODY !!!!!!!!!!!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: wieści pogodowe?

Postprzez Renata » sobota, 4 sty 2014, 16:22

Kochani Telewizja KŁAMIE i WYOLBRZYMIA fakty w pogoni za sensacją. Warto zajrzeć na widoki z kamerki internetowej aby przekonać się na własne oczy, że to inny, cudowny świat.. :)
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: wieści pogodowe?

Postprzez mdrmedia » sobota, 4 sty 2014, 22:48

DOKŁADNIE NA TENERYFIE JEST 12 MC LATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: wieści pogodowe?

Postprzez Megi36 » sobota, 11 sty 2014, 11:10

mdrmedia napisał(a):DOKŁADNIE NA TENERYFIE JEST 12 MC LATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Świetnie, dziękuję za odpowiedź. Tak to jest, jak się długo zbiera pieniądze, żeby raz na X lat na chwilę gdzieś pojechać-wówczas męczą człowieka myśli, czy pogoda nie zawiedzie. To właśnie kocham w tej wyspie: jej stałość :-)
Megi36
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 14:52

Re: wieści pogodowe?

Postprzez lazan » czwartek, 16 sty 2014, 10:02

Jak obecnie pogoda na Teneryfie, wg polskich prognoz ma padac w ciagu najblizszych kilku dni?
lazan
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 29 gru 2013, 16:16

Re: wieści pogodowe?

Postprzez ivitek » sobota, 8 lut 2014, 15:19

Witam wszystkich forumowiczów
przed chwilą sprawdziłam, na polecanej przez jednego z forumowiczów stronie, pogodę i tak jak się cieszyłam na ten wyjazd tak teraz jestem załamana :cry: Nie liczyliśmy na jakieś wysokie temperatury ale przynajmniej na słoneczne dni. A tu od 15 lutego zapowiadają zachmurzenie i opady w Puerto de la Cruz, czyli tam gdzie się wybieramy. Na ile się sprawdzają takie pogody w przód? Czy to się jeszcze może zmienić?
ivitek
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 2 lut 2014, 12:57

Re: wieści pogodowe?

Postprzez mdrmedia » sobota, 8 lut 2014, 16:23

na tym forum jest sporo info na temat pogody na południu wyspy i na północy WYSPY (OLBRZYMIA RÓŻNICA) .... no niestety Puerto de la Cruz jest deszczowe, polecam wypożyczyć auto i wyjazdy na południe wyspy
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: wieści pogodowe?

Postprzez ivitek » sobota, 8 lut 2014, 20:37

A więc informację: "Puerto de la Cruz jest słonecznym punktem północnej części wyspy( ponoć nawet jeżeli na północy pada deszcz, w Puerto de la Cruz świeci słońce)" mogę między bajki włożyć. :(
Ale chyba będzie pogorszenie pogody na całej wyspie, bo sprawdzałam również w tym terminie południe wyspy Las Galletas.
Mamy w planach wynajem auta.
Dziękuję za odpowiedz.
ivitek
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 2 lut 2014, 12:57

Re: wieści pogodowe?

Postprzez Renata » niedziela, 9 lut 2014, 10:18

Nie należy nastawiać się "pogodowo" przed wyjazdem. Ostatnim razem jak wylądowałam, przywitała nas katastrofa pogodowa - oberwanie chmury. Dla mieszkańców zjawisko niespotykane..Parę godzin później śmiało można było się opalać i korzystać z przebogatej oferty Teneryfy. Tam słońce opala nawet kiedy niebo jest zachmurzone. Zjawisko nazywane tu deszczem to raczej polska mżawka. Na wyspie jest tyle cudownych rzeczy do zobaczenia i robienia, że żadna pogoda nie zepsuje Wam wrażeń z pobytu. Na plażowe lenistwo oczywiście polecam suche południe wyspy. Pozdrawiam i życzę cudownego wypoczynku.
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: wieści pogodowe?

Postprzez mdrmedia » niedziela, 9 lut 2014, 14:44

Tak jest Renato 100% racji ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: wieści pogodowe?

Postprzez ivitek » środa, 19 lut 2014, 12:29

Tak na szybko:) Pogoda Puerto de la Cruz, poza sobotą i niedzielą kiedy wiało i padało, reszta dni słoneczna, temperatura według termometru w mieście 23-25,5 stopnia. Czasami chmurki ale jak dla nas pogoda rewelacja. Jeden dzień akurat ten deszczowy spędziliśmy na południu i tam to było gorąco:) Uwaga na plaży w Los Cristianos meduzy, niebieskie, być może się mylę ale wyglądały jak żeglarz portugalski.
ivitek
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 2 lut 2014, 12:57

Re: wieści pogodowe?

Postprzez akardo88 » niedziela, 25 maja 2014, 21:14

Witam z racji tego że 5 czerwca przylatuje na Teneryfę do Las Americas, i tak przeglądam różne prognozy i nie wierzę że jest tam tylko 20 C,czasem pochmurno, czy to możliwe że jest tam zimniej niż u nas w koncówce maja?

podrzuci mi ktos jakies wieści ??
akardo88
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2014, 23:57

Re: wieści pogodowe?

Postprzez mdrmedia » niedziela, 25 maja 2014, 22:50

a widzisz tak sie czasami zdarza że zawieje troche chłodniejsze powietrze znad północy, zdarza sie to w styczniu, lutym i czasami w maju, kilka chłodniejszych dni - ja bym sie nie martwił
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - pogoda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron