i jak zwykle o pogodzie ...

jaka pogoda?

i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez tulipan1979 » poniedziałek, 31 mar 2014, 23:45

Hej,
pewnie zaraz powiedzą, że było o tym tysiąc razy ale my własnie pakujemy walizki i znalazły się w niej same letnie ciuchy ... Czy powinniśmy się przepakować ? Będziemy na płd. Teneryfy od 6-19 kwietnia. No dobra, po jednym swetrze zabraliśmy :)

z góry dzięki za info. :)
tulipan1979
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2014, 22:56

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez Renata » środa, 2 kwi 2014, 17:13

I to w zupełności wystarczy :D Pamiętajcie o kremach z filtrem :D
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez tulipan1979 » środa, 2 kwi 2014, 21:51

Dziękujemy, pieknie, ,,juz tylko cztery dni :D ;)
tulipan1979
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2014, 22:56

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez Renata » czwartek, 3 kwi 2014, 15:45

Zazdroszczę, zresztą jak wszystkim, którzy udają się w tamtym kierunku. 8-) Jestem pewna, ze wrócicie oczarowani. Udanego wypoczynku :)
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez Megi36 » sobota, 3 maja 2014, 13:46

tulipan1979 napisał(a):Hej,
pewnie zaraz powiedzą, że było o tym tysiąc razy ale my własnie pakujemy walizki i znalazły się w niej same letnie ciuchy ... Czy powinniśmy się przepakować ? Będziemy na płd. Teneryfy od 6-19 kwietnia. No dobra, po jednym swetrze zabraliśmy :)

z góry dzięki za info. :)


Ja byłam na Teneryfie w terminie: 10.04-17.04 - czyli w podobnym czasie, choć znacznie krócej. Ciekawe, jakie mieliście wrażenia pogodowe, bo jak dla mnie pogoda w tym czasie była kapryśna i byłam bardzo rozczarowana brakiem słońca na południu wyspy. Bo co robić z dziećmi na wakacjach, gdy nad głowami ciężkie, szare chmury? Kąpiel w basenie- dziecko wychodzi sino-fioletowe, kąpiel w oceanie-w ogóle niemożliwa, bo za duże fale, które przewracają dzieci. Nasłuchałam się że tam zawsze świeci słońce, że jak pada deszcz, to tylko 3 godzinki a potem znów świeci słońce...A jak było? ano tak: pierwszy dzień pobytu-pochmurny od rana do wieczora. Drugi dzień pobytu - deszcz i ulewa od rana do wieczora(przypominam, że byłam na południu wyspy). Potem 2 dni słońca dające nadzieję i poprawę nastroju, a później kolejne 2 dni pochmurne. Tak więc 2 dni słoneczne na cały urlop, to stanowczo za mało, żeby nacieszyć się tym pięknym miejscem. Zwłaszcza, że dla słonecznej pogody i kąpieli w oceanie tam pojechałam. Wyspa do najtańszych nie należy, pobyt 4 osobowej rodziny to kilka lat oszczędzania...dlatego rozczarowanie spore. Ale co zrobić...nie mamy wpływu na pogodę...
Megi36
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 14:52

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez mdrmedia » sobota, 3 maja 2014, 14:26

np teraz 3.05 od 2 tygodni jest pełne słońce codziennie i po 26 - 27 stopni :D :D :D
a w PL rano było +3 he he he
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez Megi36 » środa, 7 maja 2014, 13:31

To gratuluję upałów. Może tobie dzięki temu jest do śmiechu, mi raczej nie, bo pieniądze wydane, urlop skończony (następny pewnie za kilka lat) a brak pogody decydująco wpłynął na nasze samopoczucie na tym wyjeździe.
Ważna informacja dla mnie i dla innych na przyszłość: wiosną ta wyspa potrafi być kapryśna i nieprzewidywalna pogodowo i trzeba brać to pod uwagę podczas planowania urlopu.


mdrmedia napisał(a):np teraz 3.05 od 2 tygodni jest pełne słońce codziennie i po 26 - 27 stopni :D :D :D
a w PL rano było +3 he he he
Megi36
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 14:52

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez destikero » poniedziałek, 19 maja 2014, 13:27

tulipan1979 napisał(a):Hej,
pewnie zaraz powiedzą, że było o tym tysiąc razy ale my własnie pakujemy walizki i znalazły się w niej same letnie ciuchy ... Czy powinniśmy się przepakować ? Będziemy na płd. Teneryfy od 6-19 kwietnia. No dobra, po jednym swetrze zabraliśmy :)

z góry dzięki za info. :)


I jaka była pogoda? Faktycznie było gorąco? Ja wybieram się na Teneryfę do Puerto de Santiago za 2 tygodnie i prognozy pogody nie nastrajają optymistycznie :(
destikero
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 9 maja 2014, 15:37

Re: i jak zwykle o pogodzie ...

Postprzez Renata » poniedziałek, 19 maja 2014, 13:50

W Puerto Santiago od 1 - 8 maja br. było przepięknie :D . Pomiędzy 23 a 27 st. C.
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę


Powrót do Teneryfa - pogoda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron