Ecco Holiday

z jakim biurem na teneryfe

Ecco Holiday

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 26 lip 2010, 14:02

Prosimy o opinie osób korzystających z usług tego biura
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Ecco Holiday

Postprzez amelia119 » niedziela, 1 sie 2010, 11:47

Korzystaliśmy wielkorotnie z usług tego biura i zwsze wszytsko było ok
amelia119
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 16 lip 2010, 01:11

Re: Ecco Holiday

Postprzez mis39west » wtorek, 7 wrz 2010, 19:50

Biuro prawie ok, jak raz mnie wystawiło do wiatru, to od tej pory zaoszczędzam kasy.
Wystarczy samemu wszystko poustalać. Samolot z Berlina. Samochód na lotnisku.
Hotel w internecie. I jest super.
Polecam się na przyszłość.
mis39west
 
Posty: 94
Dołączył(a): niedziela, 18 lip 2010, 08:07

Re: Ecco Holiday

Postprzez wera » poniedziałek, 3 sty 2011, 12:13

A z czym konkretnie wystawiło do wiatru?
wera
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sty 2011, 12:07

Re: Ecco Holiday

Postprzez mis39west » poniedziałek, 3 sty 2011, 15:58

Wpłaciłem kasę ( 5 osób na tydzień,) po czym miła Pani odpowiedziała że w samolocie są tylko 4 miejsca, i może zaproponować mi inny termin, ale ja chciałem w długi jechać i inny termin mnie nie interesuje. Jak już sam wszystko załatwiłem to zadzwoniłem do miłej Pani i podziękowałem z uwagi na fakt iż samemu wszystko załatwiłem w lepszym hotelu i kasy zostało, w/g przysłowia "nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie".
Pozdrawiam.
mis39west
 
Posty: 94
Dołączył(a): niedziela, 18 lip 2010, 08:07

Re: Ecco Holiday

Postprzez Ola2721 » niedziela, 10 lip 2011, 12:54

Korzystaliśmy z tego biura i nie żałujemy. Obsługa profesjonalna pod każdym względem. Opieka rezydentki (Pani Agnieszki) rewelacyjna. Dostępna pod telefonem przez 24 godziny i oprócz tego spotkania podczas dyżurów w hotelu. Gorąco polecam.
Ola2721
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 10 lip 2011, 12:41

Re: Ecco Holiday

Postprzez daraswlkp » niedziela, 6 maja 2012, 00:37

To mój pierwszy post na forum , więc witam gorąco wszystkich " fanów " Teneryfy do których i ja się zaliczam :)

Dalej już nie będzie tak miło . Zarezerwowaliśmy wycieczkę na Teneryfę w Ecco w listpadzie 2011r. w tzw. sprzedaży przedpremierowej , miała ona się odbyć w teminie 30 lipca - 13 sierpnia 2012r. . 30 kwietnia otrzymałem maila z Ecco , że wycieczka została anulowana z powodu " niedokonania na nią minimalnej liczby rezerwacji " , w zamian biuro zaproponowało 5% rabat na ofertę bieżącą , która w przypadku Teneryfy jest 100% droższa !!! Nie proponowali np.: wylotu z innego miasta , zależało im na anulowaniu i oddaniu nieoprocentowanej wpłaty .
Zaciekawiło mnie tłumaczenie biura i zacząłem szperać w internecie . Okazało się , że Ecco anuluje wszystkie " firsty " , na wszystkich kierunkach , poszkodowanych są setki , a może i tysiące osób . Firma zakpiła sobie z klientów , obracała naszymi pieniędzmi przez pół roku , nie miała zamiaru wogóle wysyłać na wczasy tych , którzy kupili taniej !!!
Nigdy więcej nie spojrzę na ofertę Ecco , mam nadzieję że to ich ostatnie podrygi .

Pieniądze mam już na koncie , zwrócili , niestety w tym roku raczej Teneryfy nie odwiedzę , obecne ceny są poza moim zasięgiem .

Pozdrawiam
daraswlkp
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 6 maja 2012, 00:15

Re: Ecco Holiday

Postprzez mdrmedia » niedziela, 6 maja 2012, 00:54

Wiem że cos sie niedobrego dzieje z tym biurem, biletów czarterowych też już nie sprzedają :shock: :shock: :shock:
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Ecco Holiday

Postprzez daraswlkp » środa, 9 maja 2012, 11:38

http://biznes.interia.pl/szukaj/news/ec ... te,1793456 ,
czyli potwierdziło się , szkoda , że rzecznik tego biura pomija istotne fakty . Postrzelili się w oba kolana , mam nadzieję że już nie wstaną .

Pozdro
daraswlkp
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 6 maja 2012, 00:15


Powrót do Teneryfa - biura podróży

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron