Siam Park Teneryfa   -   Teneryfa Siam Park   -   Park wodny na Teneryfie   -   

Teneryfa nieruchomości
NIERUCHOMOŚCI ...


Teneryfa - idealne miejsce dla Ciebie, miejsce gdzie lato trwa 12 mc, gdzie słońce świeci przez 340 dni w roku, wyspa o idealnym mikroklimacie dla europejczyka. Najcieplejszy fragment Europy gdzie temperatura w okresie zimowym w dzień nie spada poniżej 21 - 22 st.


ZAPRASZAMY!
DOMY, APARTAMENTY, WILLE
Pogoda na Teneryfie
POGODA ...

Temperatury roczne na Teneryfie są umiarkowane w ciągu całego roku, oscylują w obrębie dwudziestukilku stopni (ta sama wysokość geograficzna co wybrzeża florydy w USA - 30 równoleżnik), ze względu na ukształtowanie wyspy i tym samym podział na 2 strefy klimatyczne ...


12 MC LATA!
TU ZAWSZE JEST POGODA

Teneryfa forum
FORUM ...

Zapraszamy na forum, prawie 5000 postów, ponad 1000 wątków, ponad 1000 użytkowników - jeśli macie Państwo jakieś pytania, spostrzeżenia, uwagi lub miłe wspomnienia związane z pobytem na Teneryfie i chcielibyście się nimi podzielić, to nasze forum jest idealnym miejscem ...


WASZE OPINIE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Teneryfa nieruchomości
NIERUCHOMOŚCI ...


Teneryfa - idealne miejsce dla Ciebie, miejsce gdzie lato trwa 12 mc, gdzie słońce świeci przez 340 dni w roku, wyspa o idealnym mikroklimacie dla europejczyka. Najcieplejszy fragment Europy gdzie temperatura w okresie zimowym w dzień nie spada poniżej 21 - 22 st.


ZAPRASZAMY!
WYNAJEM, SPRZEDAŻ
Teneryfa foto galeria
FOTO GALERIA ...


Zobacz Teneryfe jakiej nie znasz, fotografie turystów i stałych mieszkańców wyspy. Lasy, łąki, góry i wniesienia, kolorowe plaże i roślinność, zapierające dech w pierśniach widoki i niesamowite przestrzenie. Wszystko to na jednej wyspie na przełomie kikudzisięciu kilometrów ...


ZAPRASZAMY!
PONAD 300 ZDJĘĆ

Plaże na Teneryfie
PLAŻE NA TENERYFIE ...


Teneryfa charakteryzuje się skalistym nabrzeżem, w szczególności w północnej jej części. Co nie oznacza że nie posiada również pięknych piaszczystych plaż w urozmaiconych kolorach w róznych częściach wyspy, są plaże czarne, siwe, czerwone, jasno i ciemno zółte oraz bardzo jasne ...


ZAPRASZAMY!
KOLOROWE PLAŻE TENERYFY
• informacje na forum

Siam Park na Teneryfie informacja.


Największy tematyczny park wodny w Hiszpanii (18,5 hektara powierzchni), składający się z ponad 25 różnych budynków, kilkanaście zjeżdżalni w tym największa na wysokości 28 metrów (ósme pietro) - kończąca się tunelem w basenie, wodospady, sztuczne rzeki, tropikalna zieleń, mnóstwo basenów w tym 3 z podgrzewaną wodą oraz plaża z bialutkim piaskiem z portugali i oczywiście sztuczne fale do wysokości 3 metrów. Bogate zaplecze gastronomiczne w postaci różnego rodzaju barów i restauracji, wypożyczalnia pontonów oraz sklepy z pamiątkami. Orginalna architektra nawiązuje do dawnego królestwa Tailandii "SIAM" i stąd też sama nazwa parku. Siam Park znajduje się w Playas de Las Americas, zjazd bezpośrednio z autostrady TF 1. Park wodny oferuje także bezpłatny transport turystów charakterystycznymi autobusami, park czynny codziennie.
Godziny otwarcia:
Okes letni: (od 30 marca do 29 października) - 10.00–18.00
Okres zimowy: (od 30 października do 29 marca) - 10.00–17.00

Siam park na Teneryfie 
Teneryfa park wodny 
Teneryfa park wodny 

Atrakcje Siam Parku


THE TOWER OF POWER
Gigantyczna wieza na szczycie której rozpoczynamy zjazd (6-7 sek.). Z impetem przelatujemy przez ogromne akwarium z rekinami i wpadamy do malego, plytkiego basenu. Zjezdzalnia dla lubiacych wysoki poziom adrenaliny. (wzrost minimum 1.42m)

DRAGON
Zjezdzając pontonem (4 osoby) w ogromnej zamknietej rurze, pokonujemy kilka zakretów i kilkumetrowy stromy uskok, po czym wpadamy do rynny w ksztalcie leja bezpośrednio pod gigantyczny smok. Konczymy rajd w basenie. (wzrost minimum 1.25m)

THE VOLCANO
Atrakcja podobna do Dragona z tą róznicą, ze zamiast do leja zjezdzamy do środka "Krateru wulkanu". Efekty świetlne i akustyczne potegują emocje. Wpadamy do tego samego basenu co z atrakcji Dragon, lecz po przeciwnej stronie. (wzrost minimum 1.25m)

MEKONG RAPIDS
Ogromna pólotwarta rynna, przeznaczona do splywu (tzw. rafting) równie wielkim pontonem (do 4 osób). Super zabawa i przygoda.

THE GIANT
Dwie symetryczne zjezdzalnie (rynna zamknieta) przeznaczona do zjazdu pontonem jedno lub dwuosobowym. Podczas zjazdu wpadamy do "otwartego leja". (wzrost minimum 1.25m)

JUNGLE SNAKE
System czterech przeplatających sie zjezdzalni pólodkrytych, wijących sie wśród tropikalnej dzungli. Do zjazdu uzywamy pontony jedno - lub dwuosobowe. Wpadamy do basenu o glebokości ok. metra. (wzrost minimum 1.25m)

NAGA RACER
Sześc równolegle biegnących torów, które pokonujemy na specjalnie przeznaczonych do tego celu, piankowych niebieskich matach. Doskonala atrakcja dla calej rodziny. Rece w stawach lokciowych nalezy ulozyc pod katem minimum prostym lub wiekszym.

LOST CITY - zagubione miasto
(w sklad tej atrakcji wchodzi strefa dla dzieci 2-3 letnich) system zjezdzalni, mostów, wodospadów, sikawek, ukrytych wodnych pulapek, a wszystko to na kilku poziomach. "Zaginione miasto" pozwoli dzieciom zapomniec o rodzicach na dobrą godzine lub dluzej. Raj wodny dla starszych i najmlodszych. (wzrost minimum 1.10m)

SIAM BEACH
Ogromna, sztuczna plaza z zóltym piaskiem z Portugalii. Niezliczona ilośc lezaków, blekitna woda w gigantycznym basenie, palmy i tajska architektura przeniosą Was do prawdziwego raju. Relaks, relaks i jeszcze raz relaks, oto propozycja spedzenia czasu na opalaniu.

MAI THAI RIVER
To leniwie wijaca sie wśród tropikalnej roślinności rzeczka, która przeznaczona jest dla osób laknących spokoju. Wodospady, mosty i inne atrakcje czekają na chetnych do "pobyczenia" sie na pontonie . Dla pragnących emocji wersja bardziej zmodyfikowana. Wjezdzamy pontonem na taśme, która nas przemieszcza na wyzszy poziom i stamtąd mini splywem dostajemy sie do środka akwarium z tysiącem kolorowych rybek.

MERCADO FLOTANTE
To siec kilku sklepów z pamiątkami zbudowanych na wzór tajskiej wioski. Osadzone na wystających z wody palach w swych wnetrzach kryją upominki z Siam Parku, male markety, kawiarnie. Wokól nich plywają tysiące karpi królewskich i innych gatunków ryb.

LEONES MARINOS
Przy wejściu/wyjściu znajduje sie ogromny basen z fokami, które bawiąc sie ze sobą witają i zegnają wszystkich turystów.

• powrót na strone główną

Oficialna strona Siam Parku
www.siampark.net

Teneryfa Foto Galeria

Foto galeria

... ponad 300 różnych zdjęć
ZAPRASZAMY

Teneryfa - Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie

Wyspy kanaryjskie flaga     Hiszpania flaga

Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarotte,
La Palma, El Hiero, La Gomera

Dołącz do Nas ...

Facebook Teneryfa24   Google+ Teneryfa24   Twitter Teneryfa24   Instagram Teneryfa24   YouTube Teneryfa24
Aktualna temperatura

Aktualna temperatura


Informacje  Forum  Galeria  Pogoda  Wyspy Kanaryjskie  Nieruchomości
Teneryfa24.pl © COPYRIGHT 2013 - ALL RIGHTS RESERVED - kontakt - Site Design © 2013 by Teneryfa24